Loovus on innovatsiooni alus, selline on meie Foorumi patrooni, Euroopa Komisjoni Teaduse ja Innovatsiooni Peadirektoraadi asepeadirektori  Signe Ratso, sõnum. Tallinnas toimuval foorumil saab igaüks piisavalt võimalusi kaasa mõelda, rääkida ja genereerida ideid koos teiste piirkondade ja klubide lionitega – sellest saab üks korralik a IDEEDE TURG, et värskendada Euroopa lionismi tööriistakasti.  Põnevamate töötubade teemad on:

• Keskkonnahoidlik ringmajandus
• Terve noorsugu – Euroopa ühiskonna alus
• E-Lion – Lions küberklubi

Et mitte jääda vaid lobisema, vaid teha Heategevusfoorumi käigus ka üks reaalne heategu, oleme otsustanud toetada 12. diabeedikoera koolitamist I tüüpi diabeedi diagnoosiga noortele inimestele. Ka Sina saad selles heateos osaleda Foorumile registreerides.

Treenitud koerad anname nende noortele omanikele üle lõputseremoonia käigus 6-dal oktoobril.

Foorumi programm  täieneb pidevalt, tule tagasi siia lehele uudistama

FUN

Alustame oma FUN ehk lõbusama osaga programmist juba foorumi eelõhtul, 3. oktoobril Heategevusliku  Warm-up  peoga Tallinna Kultuurikatlas, et anda esimene tõuge eelolevaks inspireerivaks kolmeks päevaks.

Reede peale lõuna buffeed koguneme Viru Hotelli juures, et ühiselt liikuda Euroopa Foorumi Rahvaste Paraadina Alexela Kontserdimajja Foorumi Avatseremooniale. Esimese päeva lõpetavad pidulikult Alexela Kontserdimajas Get Together & Host Night nime all tuntuks saanud pidustused.

Laupäeval, 5.oktoobril on tõeliselt vägev  Galaõhtu  Lennusadamas – see on ainus koht maailmas, kus võimalik allveelaeva kõrval nautida hõrgutavat õhtusööki ja põnevat programmi ja seda kõike lionssõpradega!

Pühapäeval tõmbame joone alla ametlikule foorumiprogrammile, kuid just siis on õige aeg startida Reisiexperdi poolt ekstra meie tarbeks koostatud reisidele!

Reeglite kohaselt on Plenaaristung Euroopa Foorumi poliitika kujundamise ja kontrolli organ.

Plenaaristungi koosolekute päevakorra kehtestab Foorumi President vastavalt liikmetelt saadud ettepanekutele ja veebruaris toimuvale Järelvalve komitee koosoleku kokkulepetele.

  • Resolutsioonide eelnõud tuleb saata inglise keeles 15. juuniks 2019.
  • Foorumi president avaldab resolutsiooni projektid hiljemalt 31. juuliks 2019

Seetõttu saab see alamjaotus täiendust juulis 2019.

Lions Euroopa Muusika Konkurss (LEMK) sai alguse 1980 Prantslasest Lioni Thomas Kuti algatusel. Konkurssi viiakse läbi igal aastal Euroopa Foorumi raames. Igal aastal on konkursi instrumendiks erinev pill. 28. LEMK instrumendiks Tallinnas on KLASSIKALINE KITARR.

Kõnetas? Soovid osaleda? Kuulama minna? Loe täpsemalt!

Noore Heatahtesaadiku Konkursil on kaks eesmärki:

  • tunnustada, julgustada ja toetada noori, kes on aktiivselt tegutsemas heategevused
  • Tõsta Lions liikumise tuntust ja laiendada meie tegevuse piire

Loe täpsemalt!

Oleme koondanud parimad ideed ja rajad, et näidata oma külalistele nii Tallinnat kaugemal Foorumi radadest, Eestit, kaugemal Tallinnast, kui ka lähinaabreid ST.Peterburgi, Riiat, Vilniust. Toredate mõtete teostusel aitab meie foorumi ametlik partner Reisiekspert.

Et saada rohkem aimu, kuhu saaksid lionitest sõpradega koos rännata loe siit!

SPONSORID