Aasta peale Eesti 100 aasta sünnipäeva tähistamist on meil suurepärane võimalus võõrustada Tallinnas Euroopa ja ka kogu maailma lioneid.

Pakume, lisaks sisukale seminari programmile, oma külalistele vägevaid elamusi juba alates neljapäeva õhtust kuni pühapäeva pealelõunani. Kui tunned, et Sinus on soovi ja jaksu aidata kaasa  meie esimese Lions Euroopa Foorumi õnnestumisele, siis pane ennast kirja vabatahtlikuna!

Visit Estonia ja Visit Tallinn veebilehed aitavad meelde tuletada millistesse toredatesse paikadesse võiks oma välismaal elavaid (lions)sõpru viia. Alati on võimalus oma sõpradele ise Eesti ringreise teha, aga lisaks on foorumi ajaks meie tore koostööpartner Reisiekspert kokku pannud põnevaid ekskursioone nii foorumi ajaks Tallinnas, kui enne ja peale foorumit Tartusse, Riiga-Vilniusesse, kui St.Peterburgi. On vahva kui leiad ka ise aega mõnega nendest reisidest ühineda!

“Igaüks meie 1,4 miljonist liikmest on erinev. Just mitmekesisus muudab meid tugevaks. Meie mitmekesisus muudab meid suurepäraseks. Mitmekesisus teeb meist Lionid.” Need on meie rahvusvahelise presidendi dr Jung-Yul Choi sõnad. Loe siit pikemalt.

Loovus on innovatsiooni alus, selline on meie Foorumi patrooni, Euroopa Komisjoni Teaduse ja Innovatsiooni Peadirektoraadi asepeadirektori  Signe Ratso, sõnum. Tallinnas toimuval foorumil saab igaüks piisavalt võimalusi kaasa mõelda, rääkida ja genereerida ideid koos teiste piirkondade ja klubide lionitega – sellest saab üks korralik a IDEEDE TURG, et värskendada Euroopa lionismi tööriistakasti.  Põnevamate töötubade teemad on:

• Keskkonnahoidlik ringmajandus
• Terve noorsugu – Euroopa ühiskonna alus
• E-Lion – Lions küberklubi

Et mitte jääda vaid lobisema, vaid teha Heategevusfoorumi käigus ka üks reaalne heategu, oleme otsustanud toetada 12. diabeedikoera koolitamist I tüüpi diabeedi diagnoosiga noortele inimestele. Ka Sina saad selles heateos osaleda Foorumile registreerides.

Treenitud koerad anname nende noortele omanikele üle lõputseremoonia käigus 6-dal oktoobril.

Foorumi programm  täieneb pidevalt, tule tagasi siia lehele uudistama!

FUN

Alustame oma FUN ehk lõbusama osaga programmist juba foorumi eelõhtul, 3. oktoobril Heategevusliku  Warm-up  peoga Tallinna Kultuurikatlas, et anda esimene tõuge eelolevaks inspireerivaks kolmeks päevaks.

Reede peale lõuna buffeed koguneme Viru Hotelli juures, et ühiselt liikuda Euroopa Foorumi Rahvaste Paraadina Alexela Kontserdimajja Foorumi Avatseremooniale. Esimese päeva lõpetavad pidulikult Alexela Kontserdimajas Get Together & Host Night nime all tuntuks saanud pidustused.

Laupäeval, 5.oktoobril on tõeliselt vägev  Galaõhtu  Lennusadamas – see on ainus koht maailmas, kus võimalik allveelaeva kõrval nautida hõrgutavat õhtusööki ja põnevat programmi ja seda kõike lionssõpradega!

Pühapäeval tõmbame joone alla ametlikule foorumiprogrammile, kuid just siis on õige aeg startida Reisiexperdi poolt ekstra meie tarbeks koostatud reisidele!

HEA SÕBER!

BRONEERI JUBA TÄNA oma kalendris 4-6. Oktoober 2019

Kordumatu rahvusvaheline lionskogemus meie oma õuel!

Tuhatkond lionit ja leod üle Euroopa ja kaugemaltki tulevad sügisel, 2019 meile külla.

Tule, löö kaasa nii abilisena, üritustel osalejana, toetajana! Loe täpsemalt

SPONSORID