RAHVUSVAHELINE LIONS KLUBI (LCI)

LCI on maailma suurim heategevusorganisatsioon.
Meil on 48 000 klubi ja 1.5 miljonit liiget.

LIONITE RAHVUSVAHELINE PRESIDENT ON DR JUNG-YUL CHOI

tema iseloomustab lioneid nii: “Igaüks meie 1,4 miljonist liikmest on erinev. Just mitmekesisus muudab meid tugevaks. Meie mitmekesisus muudab meid suurepäraseks. Mitmekesisus teeb meist Lionid.”

Pikemalt Dr Choi aasta eesmärkidest ja teemadest saab lugeda siit.

LIONSKLUBIDE RAHVUSVAHELINE FOND (LCIF)

Iga päev LCIF toimib, et täita oma missiooni: “Toetada lionsklubide ja partnerite pingutusi kogukondade abistamisel nii lokaalselt kui globaalselt, pakkudes toetust ja mõjutades elusid läbi heategevusprojektide ning grantide.”

Alates fondi loomisest 1968 aastal, on see püüelnud lionite heategevuseesmärkide hoidmisele üle terve maailma, pakkudes 13 000 granti, enam kui 1 miljardi USD eest neljas valdkonnas: silmanägemine, noored, abi katastroofide korral ja teiste heategevusettevõtmiste vallas.

Nägemine. LCIF pakub toetussüsteemi neile, kes võitlevad silmahaigustega, loovad infrastruktuure, et parandada silmahaiguste avastamist, edendada silmanägemise kontrolli, täiendkoolitades silmaarste ning muutes silmanägemise eest hoolitsemise õiglasemaks ja jätkusuutlikumaks.

Toetame noori. Kõik noored inimesed väärivad haridust, väärivad hoituse tunnet ning tervet arengut nii, et neil oleks võimalik oma unistusi teostada. Läbi meie positiivse noorte arenguprogrammi – Lions Quest, aitab LCIF lastel õppida koostööd, vastu võtta positiivseid otsuseid ning teenida oma kogukondi. Fond toetab ka noori läbi koolide, noortekeskuste ja huvihariduskeskuste.

Abi katastroofi kolletes. Lionid on väga sageli esimesed, kes saabuvad katastroofi kohta, et pakkuda abi ja Fondi toetus on see, mis neid omakorda selles aitab. Me aitame laastatud kogukondadel ellu jääda ning sisendame neile lootust, assisteerides nende pika-ajalisi pingutusi oma kodu ja elude taas ülesehitusel.

Me toetame humaanseid vajadusi. Tegutseme tervise teemadega nagu sarlakid ja diabeet, et jõustada neid, kel on mõni puue, nii et nad saaksid elada sõltumatumat ja rahuldustpakkuvamat elu. LCIF on pühendunud paljudele heategevusprojektidele. Fond jätkab programmide arendamist ja laiendamist, mis vastavad üleskerkivatele ülemaailmsetele vajadustele.

Täpsemalt alljärgnevatel linkidel: